Završio je prvi ovomjesečni CSadria Challenge kup, a čak 38 ekipa sudjelovalo je u natjecanju i skupljalo bodove za mjesečni finale u kojem dijelimo pet Logitech podloga.

Mix-Adria ekipa izborila pobjedu protiv krba

Među prijavljenim ekipama vidjeli smo i neka poznata imena poput onih iz ekipe bogovi (forever, Salted, chanGo, Laquila, tom b) – koji su brzo ispali s turnira od ekipe trci pukaj”(stefanbozic, firestarter, kimo, Rosik, gogoEbago) u round of 32, a slično su završili i prošlomjesečni finalisti Sent1neL, koji nisu mogli proći slovenski mix SUNRZZRS (neiiXzz, viktims, pasholnahui, bobar, jazzy).

Jedno od iznenađenja turnira je dubok proboj ekipe Scr34M5t4r_ (Slanex, Jackie, swag0, majskibotica, sharky), koji su stigli do polufinala gdje ih je zaustavio krb – prošlomjesečni pobjednici CSadria Challengea.

csadria challenge kup

U samom finalu, krb je odmjerio snage s ekipom Najjači (Mokica, yungshine, m1rhaN, MERISINHO, SniF), koja se sastoji od igrača iz Hrvatske, Srbije, Crne Gore i Albanije. Na Mirageu su Najjači pokazali svoju nadmoć te zaključili meč 16-9 nakon relativno bliskog prvog halfa.

Želite sudjelovati u sljedećim kupovima i osvojiti vrijedne nagrade? Pročitajte upute i prijavite se za sljedeća dva kupa na ovom linku.