Luka “emi” Vuković i CR4ZY su nakon dvije pobjede osigurali playoffs te polufinalno mjesto na DreamHack Open turniru u Sevilli.

CR4ZY bez problema nadigrali Movistar Riders i North

Prvi protivnik u grupi A za CR4ZY su bili domaći predstavnici MovistarRiders. U ovom BO1 meču na mapi Inferno je CR4ZY pokazao dobru CT stranu ali nisu razoćarali ni u drugom poluvremenu. I pored toga što su Movistar Riders uzeli pištoljku CR4ZYju nije trebalo puno da uzvrati udarac.

Nakon toga su CR4ZY bili dominantnija sila u poluvremenu, a Ridersi su uzimali po koju rundu s vremena na vrijeme. Kao i na početku, Lucas “steel” Lopes i Ridersi su dobili pistol rundu i onda je opet usledio niz rundi za CR4ZY koji su uspjeli stići do 15 rundi bez problema. Movistar Riders su pokušali zaustaviti CR4ZY, ali nakon dva pokušaja oni su zatvorili ovaj opening meč 16-8.

Train protiv danskog Northa je otvorio Rokas “EspiranTo” Milasauskas s odličnim 3k u pistol rundi. Nakon toga je CR4ZY došao do 5-0 prednosti, ali North nije dopustio da cijelo poluvrijeme završi na stranu protivničke ekipe pa su izjednačili meč na 5-5. To je bilo sve što su uradili u tom poluvremenu i CR4ZY je komotno zatvršio prvi half s 10-5 prednošću. North su na CT strani počeli solidno i su nakon samo šest rundi preuzeli vodstvo od EspiranTove ekipe. Šest rundi je trebalo i ekipi CR4ZY da se vrati u igru i da osigura mjesto u polufinalu.

U drugoj grupi su MAD Lions (bivši Tricked roster) zasluženo prošli u polufinale na drugoj strani bracketa, dok će se decider mečevi odigrati sutra.

Slika: DreamHack.com / Joao Ferreira