Dok trenutno svi igrači prate StarLadder Major i to je glavna tema svih razgovora, moramo spomenuti da će Septembar biti jedan zanimljiv mesec i za regionalnu scenu jer u najavi imamo nekoliko eventova. Pored A1 Adria League Season 4 u najavi je i treći po redu CS:GO turnir u novootvorenom Relog Gaming Centru, turnir je otvorenog tipa, ali se sudjelovanje naplaćuje.

Relog Gaming Centar se nalazi u sklopu hotela Jugoslavija (Bulevar Nikole Tesle 3), i opremljen je računarima i pratećom opremom najnovije generacije.

Svaka ekipa je dužna platiti kotizaciju koja iznosi 30€ po ekipi. Najveći broj ekipa koji se mogu prijaviti je 16, a oni će biti raspoređeni u 4 grupe koji će se sastajati od 4 ekipe.

Mečevi će biti u jednokružnom sistemu round-robin i iz svake grupe će u playoff fazu proći 2 ekipe.

Na Relog Media kanalu će biti prenošen kompletan turnir na kojem možete pratiti sve mečeve.

Prijave na -> relogmedia.rs
  • Prijavu je potrebno popuniti do kraja i sve informacije moraju bit toćne, najkasnije do 09.09.2019.
  • Nakon tog što pošaljete prijavu, na email će vam stići uplatnica koju je potrebno uplatiti najkasnije do 10.09.2019.
  • Sliku uplaćene uplatnice trebate poslati na: belgradeopencsgo@gmail.com
  • Prijave i uplate koje budu izvršene nakon gore pomenutog datuma neće biti uvažene.

Datum održavanja turnira je: 14-15 septembar

Prizе pool iznosi: 350.000 rsd

Do sada su prijavljene 23 ekipe, a to su:

  1. Bluejays ( Nemanja “sarenii” Šarenac, Miloš “dEE” Marčeta, Filip “aVN” Belojica, Dimitrije “DiMKE” Veljković, tba, Coach – Darko “SoLo” Mitić )
  2. proWince.OGC ( Igor “RANDJEEE” Randjelovic, Kosta “kostinh0” Andjic, Filip “Fajkus” Konatarevic, Dejan “d3k1” Kosanovic, tba )
  3. Locastic ( Mario “Mariuchii” Grdovic, Matija “NyX” Jovanović, Krunoslav “Salted” Katalinić, Predrag “st0Le” Stojković, Fran “Gigi” Maroševac )
  4. 024hcs ( Aleksa “@Aleksa♥B ” Perkic, TBA, TBA, TBA, TBA )
  5. Team SE(X) ( Vukašin “serda” Tričković, Marko “slypire” Musulin, Radomir “xer_chef” Šarković, Stefan “7UROK” Pakić, Andrei “fanatic” Bradjan )
  6. PSYCHOACTiVE ( Filip”MUFFY”Cvetic, Uros”ch1wie”Milenkovic, Andrija”andr1x”Ljubic, Milan”lancemi”Vukoje, TBA )
  7. Kohezija ( Filip “k0nja” Konjevic, Bojan “kybole” Zivanovic, Vladan “TOTO” Markov, Darko “1HT” Zelic, TBA )
  8. TRTRR ( Aleksandar “Cacanitoo” Kjulukoski, Kristijan “KiKOtB” Stojmanovski, Ivan “sao” Cvetanoski, Blaze ” HEv1x” Hristov, Jasmin “JasmiNhs” Muric )
  9. MK eSports (Blagoi “OxygeN” Dimitrov, Emiliyan “spyleader” Dimitrov, Hristiyan “Shemeta” Spasov, Branislav “BrN” Panov, TBA)
  10. Armada (Milos “LESi” Copic, TBA TBA TBA TBA)
  11. balenciaga (Milos “bajovic” Bajovic, Milos “EXR1G” Nikic, Safet “giGOD” Curic, Luka “kalu” Lekovic, TBA)
  12. cnljs (Nikola “ksi” Rokvic, Marko “makki” Simanic, Stefan “novakovic” Novakovic, Nikola “pinana” Gvacic, Marko “MJT” Mijatovic)
  13. bitniNE! (Peter “Peraskeo” Stanikic, Zlatko “miniB” Zivic, TBA TBA TBA)
  14. Rt ( Nikola “manojlov1c” Manojlovic, Djordje “Djokara” Bozana, TBA TBA TBA  )
  15. dodge ( Marko “mare” zivanovic, Pavle “pakiti” janjusevic, Nemanja “dark” mark, Igor “gica” andjic, Milos “helsinki” maksimovic, Nemanja “neca” nikolic )
  16. Team Paradox ( Nikola ”n1k0la” Milutinović, Stefan ”Stex” Lazarević, Lazar ”shit” Živković, Nikola ”m1l1c” Milić, Nemanja ”NMNJ” Rajković )
  17. Expensive ( Mihajlo “feedme” Petrović, Vladan “Kind0” Mandić, Jovan “Markz” Marković, Nikola “Dragon” Bosković, Nikola “NikolaB” Babić )
  18. MeanMachine ( Denis”Deta”Salihovic, Damir”Choda”Salihovic, Filip”Djici”Djordjevic, TBA, TBA  )
  19. Hades ( Valentino “VaLe” Djonovic, Lazar “LzrN” Nikolic, Nikola ”1nDžo” Zivanovic, Nikola ”Nikola :DDDDD’,’ Zagorac ,TBA, Coach – Ivan ”BUDA” Vin )
  20. Underdogs ( Nemanja ”awakeN” Rajkovic, Igor ” Hoppa” Dragovic, Dario ”Ch11co” Juresic, Mitar ”SwZ” Milovic, Vanja ”VVNJ” Vulovic )
  21. NUG ( Vladimir “BUKS” Miletic, Aleksandar “m4L1” Soskic, Nemnja “HoGaR” Sekulic, Bosko “BoleBezKontrole” Radmilovic, Ivan “Ivchon1” Vasic )
  22. Pugiles ( Luka “AiM” Basrak, Nemanja “Zpu” Velickovic, Filip “Fica01” Urosevic, Luka “FoXy” Stamenkovic, Pavle “Elvap” Obradovic )
  23. SUM ( Aleksandar “paykeee” Pajic, Milan “rude” Rudovic, Nikola “kuki” Kukolj, Luka “okimag” Oljaca, Nenad “negan” Lukic )

Od njih će za sada sigurno ućestvovati timovi:

  1. SURPRISE
  2. bitniNE! 
  3. Hades
  4. Team SE(X)

Računari u igraonici su opremljeni sa:

  • Grafička kartica: GTX 1060
  • Procesor: i5-9600k
  • Ram memorija: HyperX 8GB
  • Monitori: Benq 144hz

A računari u VIP sobama su opremljeni sa:

  • Grafička kartica: RTX 2070
  • Procesor: i7-9700k
  • Ram memorija: HyperX 8GB
  • Monitori: Benq 240hz 

Facebook stranica gde možete da vidite više informacija:  https://www.facebook.com/RelogMedia/

Komentiraj

Molimo unesite vaš komentar!
Molimo unesite vaše ime